Školení

„Trenér má během roku možnost ovlivnit více životů, než mohou jiní po čas celého svého života.“ Billy Graham

 

 

 

 

 

Na základě dlouholetých zkušeností sestavila organizace Ambassadors Football několik školení, jak připravit jednotlivce a církve do službu skrze fotbal. Školení probíhá v mnoha různých formách, od víkendové po týdenní.

TREC

(Training Resourcing Equipping Coaches and Churches – Vyučit Vyzbrojit Vybavit Trenéry a Sbory)

TREC je stěžejním tréninkovým kurzem, který Ambassadors Football pořádá po celém světě. 35-hodinový intenzivní tréninkový program zahrnuje výuku jak v učebně, tak na hřišti. Nezbytnou teorii, praktická cvičení a ukázky poskytují kvalifikovaní a licencovaní trenéři a misionáři. Hlavním zaměřením programu je připravit křesťanské trenéry, aby hráče dokázali naučit fotbalové dovednosti a zároveň se s nimi uměli sdílet o Kristu.
TREC tak pomáhá absolventům proměňovat životy hráčů prostřednictvím fotbalu.

Součástí školení jsou 4 hlavní oblasti:
Trenérské techniky – osvojení základních trenérských principů a znalosti hry
Biblický základ – pochopení toho, co říká Bible o sportovní misii, jak používat fotbalovou analogii k přiblížení biblického učení
Modely sportovní služby – představení různých způsobů a kreativních metod, jak lze fotbal využít ke setkání s lidmi, vytváření nových kontaktů a sdílení naší víry
Vize – praktická příprava fotbalové aktivity uspořádaná absolventem po návratu do svého sboru a okolí

Base Camp

Base camp je to fotbalový tábor pro teenagery a mladé lidi, kteří se chtějí stát vedoucími sportovní služby.  Je variantou TRECu.

Pokud zvažuješ, že budeš vést fotbalový tým, trénovat děti na táborech nebo organizovat sportovní akce, pak je Base Camp ideální začátek, kde získat potřebné dovednosti.

Školení v roce 2019:

TREC v Irsku

Base Camp v Čechách