Kempy

 

 

 

 

 

VŠECHNY FOTOGRAFIE Z LETOŠNÍCH KEMPŮ JSOU NA NAŠEM FACEBOOKU.

Místo DVD jsme je zveřejnili na Facebuku, odkud si můžete kdykoliv kteroukoliv stáhnout.

V létě pořádáme fotbalové tábory pro děti a mládež z celé ČR jako hlavní organizátor, nebo ve spolupráci s našimi partnery. Naše tábory mají již více jak 10-ti letou tradici.

Letní kempy pro rok 2019:

Kemp Ambassadors U13

Kemp Ambassadors U16

Příměstský kemp Praha 2

Vize

Proměněné životy účastníků fotbalových táborů.

Cíle

Každým rokem jezdí na naše tábory děti z jiných fotbalových klubů. Našim cílem je pomoci jim fotbalově se zlepšit. Zároveň klademe důraz na zábavu během kempů. Věříme, že fotbal má být především o zábavě. Snažíme se pomoci dětem získat pozitivní vztah ke sportu. Naše trenéry důsledně vybíráme, aby byli příkladem pro hráče. Kempy děláme jak pro závodní hráče, tak pro amatéry.

Věříme, že hráči potřebují pro sport najít správné místo ve svém životě. Proto také během společných programů mluvíme s hráči o životě a sportu z křesťanského pohledu.

Naše hodnoty

  • Profesionální přístup
  • Fotbal jako zábava
  • Týmový duch
  • Otevřenost všem zájemcům
  • Křesťanská víra

Průběh tábora

Podle typu a délky tábora se liší jeho průběh, avšak mnohé body zůstávají stejné a pro tábory Ambassadors Football charakteristické.

Na našich táborech účastníci trénují různé fotbalové dovednosti pod dohledem vyškolených trenérů. Účastníci hrají fotbalové zápasy mezi sebou, nebo proti pozvaným soupeřům. Během společných programů diskutujeme o fotbalu a snažíme se najít společně zdravý postoj ke sportu i životu.