Letní fotbalové kempy

Kemp Ambassadors

Každý rok v létě pořádáme fotbalové kempy pro děti a mládež z celé České republiky jako hlavní organizátor, nebo ve spolupráci s našimi partnery.

Naše fotbalové kempy jsou určené hráčům na všech úrovních – jak závodním, tak začínajícím fotbalistům.

Účastníci trénují různé fotbalové dovednosti pod dohledem vyškolených trenérů, hrají fotbalové zápasy mezi sebou, nebo proti pozvaným soupeřům. Důležitou součástí jsou také netradiční fotbalové hry a aktivity. Celý týden je přizpůsoben dovednostem a silám hráčů. Vedle fotbalu ve volném čase hrajeme s dětmi také ping-pong, basketbal nebo volejbal. V areálu je i bazén a ohniště na společné strávený čas u ohně.

Naše kempy mají již více jak 17letou tradici.

Vize

Proměněné životy účastníků fotbalových kempů.

Cíle

Každým rokem jezdí na naše kempy děti z různých fotbalových klubů. Našim cílem je pomoci jim zlepšit a rozšířit jejich fotbalové dovednosti. Zároveň klademe důraz na zábavu během kempů a věříme, že fotbal má být především o zábavě. Snažíme se pomoci dětem získat pozitivní vztah ke sportu a vedeme je k fair play. Chceme, aby hráči navazovali nová přátelství a zažili jedinečnou atmosféru fotbalového prostředí.

Důležitou stránkou našich kempů je i křesťanská víra. Proto chceme všem účastníkům přiblížit evangelium skrze svědectví, scénky, duchovní programy a skupinky. 

Věříme, že hráči potřebují pro sport najít správné místo ve svém životě. Proto také během společných programů mluvíme s hráči o životě a sportu z křesťanského pohledu.

Trenéři

Proto, aby naše kempy mohli správně fungovat potřebujeme správné trenéry. Ti jsou proto důsledně vybíráni a důkladně školeni pro práci na křesťanském fotbalovém kempu. Je pro nás důležité, aby všichni vedoucí a trenéři byli pro hráče příkladem nejen na hřišti, ale i mimo něj.

Naše hodnoty

  • Profesionální přístup
  • Fotbal jako zábava
  • Týmový duch
  • Otevřenost všem zájemcům
  • Křesťanská víra

Kemp 2023

Připravujeme pro Vás kemp 2023