Kempy

V létě pořádáme fotbalové kempy pro děti a mládež z celé ČR jako hlavní organizátor, nebo ve spolupráci s našimi partnery. Naše kempy mají již více jak 17-ti letou tradici.

V roce 2022 opět pořádáme pobytový kemp. Letos bude jeden turnus pro ročníky 2005-2011.  Podívejte se na základní informace Kempu Ambassadors.

Vize

Proměněné životy účastníků fotbalových kempů.

Cíle

Každým rokem jezdí na naše kempy děti z různých fotbalových klubů. Našim cílem je pomoci jim zlepšit jejich fotbalové dovednosti. Zároveň klademe důraz na zábavu během kempů a věříme, že fotbal má být především o zábavě. Snažíme se pomoci dětem získat pozitivní vztah ke sportu a vedeme je k fair play. Naše trenéry důsledně vybíráme, aby byli příkladem pro hráče. Kempy děláme jak pro závodní hráče, tak pro amatéry.

Věříme, že hráči potřebují pro sport najít správné místo ve svém životě. Proto také během společných programů mluvíme s hráči o životě a sportu z křesťanského pohledu.

Naše hodnoty

  • Profesionální přístup
  • Fotbal jako zábava
  • Týmový duch
  • Otevřenost všem zájemcům
  • Křesťanská víra

Průběh kempu

Podle typu a délky kempu se liší jeho průběh, avšak mnohé body zůstávají stejné a pro tábory Ambassadors Football charakteristické.

Na našich táborech účastníci trénují různé fotbalové dovednosti pod dohledem vyškolených trenérů. Účastníci hrají fotbalové zápasy mezi sebou, nebo proti pozvaným soupeřům. Během společných programů diskutujeme o fotbalu a snažíme se najít společně zdravý postoj ke sportu i životu.