Base Camp

Žeň je velká, dělníků málo. (Evangelium Matouše, kap. 9, verš 37)

VŠECHNY FOTOGRAFIE Z LETOŠNÍCH KEMPŮ JSOU NA NAŠEM FACEBOOKU.

Místo DVD jsme je zveřejnili na Facebuku, odkud si můžete kdykoliv kteroukoliv stáhnout.

Pomáháme církvím připravit své dobrovolníky, aby mohli skrze sport oslovit evangeliem děti, mládež a celé rodiny. Pořádáme pro ně školení a na našich fotbalových táborech jim umožňujeme osvojit si získané zkušenosti v praxi.

Co je Base Camp?

Teoretická i praktická příprava pro mladé lidi, kteří se chtějí stát vedoucími sportovní služby. Na Base Camp navazuje Kemp Ambassadors U11, kde se mohou účastníci v případě jejich zájmu zapojit jako pomocní vedoucí. Pokud zvažuješ, že budeš vést fotbalový tým, trénovat děti na táborech nebo organizovat sportovní akce, pak je Base Camp ideální začátek, kde získat potřebné dovednosti.

Termín

Base Camp bude probíhat od 17. do 21. července. Začátek bude v úterý 17. 7. společnou večeří. Příjezd je 17.7. do 18h. Konec bude v sobotu 21. 7. po společném obědě v 13h. Je možné si zaplatit společný odjezd autobusem s ostatními účastníky kempu.

Místo

Base Camp bude probíhat paralelně s kempem Ambassadors pro děti do 15 let v areálu Chvojkovského mlýna. Program kempů bude ale oddělený.

Cena

Cena base kempu je 4000,- Kč. Chceme, aby účastníci zaplatili 2000,- Kč a zbylé 2000,- Kč chceme získat od dárců. Dárce chceme hledat ve spolupráci s účastníky kempu a předpokládáme, že oslovíme mateřské sbory nebo farnosti účastníků. Informace ohledně procesu fundraisingu zašleme registrovaným zájemcům.

Věk

Zúčastnit se mohou všichni chlapci a dívky ve věku 15 – 19 let, kteří patří do některé křesťanské církve.

Program

Na Base Campu se budeme společně připravovat na vedení tréninků, vedení skupinek a přípravu duchovních programů. Samozřejmě si společně užijeme i spoustu fotbalu, trénovat budeme 2x denně.

Jednotlivé body programu:

  • Praktická příprava na trenéra fotbalu – principy tréninku, příprava tréninkové jednotky, techniky fotbalu, zakončení zkouškou
  • Příprava na vedení duchovních programů – základy sportovní služby, co je to evangelium, jak připravit duchovní program, jak vést skupinku, jak číst Bibli, jak vnímat Boží hlas

Program povede Ondřej Mazaný (ředitel Ambassadors v ČR), Pavel Plchot (kazatel CB Dejvice) a David Průša (vedoucí kempů Ambassadors a vedoucí programů pro dobrovolníky)

Kontakt

Ondřej Mazaný – tel.: 774 400 721, email: mazany.o@ambassadors.cz