Football for Change

CO JE FOOTBALL FOR CHANGE?

Football for Change je mezinárodní projekt pro vedoucí, trenéry a dobrovolníky Ambassadors financovaný z grantu Erasmus+.
Projekt se uskutečnil 11.-17. září 2022 v Praze. Jeho cílem je propojit mladé lidi, kteří chtějí skrze sport sloužit ostatním.

Do Football for Change jsou kromě české pobočky zapojeny také pobočky Ambassadors v Anglii a Severním Irsku.

Během projektu byla možnost poznat nové lidi, zjistit, jak funguje služba skrze sport v jiným zemích a také si účastníci mohli užít týden plný sportu, workshopů, seminářů a neformálního vzdělávání. Do projektu se přihlásilo celkem 13 lidí z Anglie, Severního Irska a Walesu.

Program

Celý týden byl plný kvalitního programu. Britští a čeští účastníci si mohli užít typické i netypické sportovní aktivity, typické pro jednotlivé země. Došlo také k setkání s mužským A týmem FC Ambassadors a vzájemnému přátelskému zápasu. Účastníci se také učili jak vést kvalitně tréninky dětských týmů a také si to mohli v praxi vyzkoušet. Společně jsme také připravili fotbalové odpoledne pro děti z Teen Chalenge. V průběhu týdne byla také řada seminářů, během kterých jsme se zaměřili na témata jako je osobní fundraising, marketing apod. K dalším aktivitám patřila videotvorba s profesionálním kameramanem, scénáristou a režisérem, setkání s vedoucími zahraničních poboček Ambassadors a mnoho dalšího.  

Zajímá tě služba Ambassadors Football? Chceš potkat další dobrovolníky Ambassadors z jiných zemí? Chtěl bys pomocí fotbalu udělat změnu?

Chceš být u toho příště s námi? Dej nám vědět!

KONTAKT

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, můžete nás kontaktovat zde:

Pavlína Boháčková – p.bohackova@ambassadors.cz