Football for Change

CO JE FOOTBALL FOR CHANGE?

Football for Change je mezinárodní projekt pro vedoucí, trenéry a dobrovolníky Ambassadors financovaný z grantu Erasmus+. Projekt se koná 11.-17. září 2022 v Praze a jeho cílem je propojit mladé lidi, kteří chtějí skrze sport sloužit ostatním.

Do Football for Change jsou kromě české pobočky zapojeny také pobočky Ambassadors v Anglii a Severním Irsku. Během projektu budeš mít možnost poznat nové lidi, zjistit, jak funguje služba skrze sport v jiným zemích a také si budeš moci užít týden plný sportu, workshopů, seminářů a neformálního vzdělávání. Momentálně máme přihlášeno přes 10 lidí ze zahraničních poboček. Budeš další, kdo se přidá?

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Během celého týdne se můžeš těšit na nabitý program. Čekají tě sportovní aktivity, setkání s mužským A týmem FC Ambassadors, zapojíš se do tréninku dětských týmů. Připravujeme semináře, během kterých se chceme zaměřit na témata jako je osobní fundraising, marketing apod. Těšit se můžeš také na videotvorbu, setkání s vedoucími zahraničních poboček Ambassadors a mnoho dalšího.

INFORMACE

Datum: 11. – 17. září 2022, Praha

Věk: 18-28

Cena: 400,-Kč (Celý projekt je financován z grantu Erasmu+, proto je cena za celý týden pouze symbolická. Cena zahrnuje stravování po celý týden a také všechny projektové materiály)¨

Ubytování: Cena nezahrnuje ubytování v Praze během projektu. Pokud nejsi z Prahy, projektu by ses rád zúčastnil, ale nemáš možnost ubytování v Praze, dej nám vědět, pokusíme se ti i v této oblasti pomoci.   

Zajímá tě služba Ambassadors? Chceš potkat další dobrovolníky Ambassadors z jiných zemí? Chtěl bys pomocí fotbalu udělat změnu? Buď toho s námi a připoj se k nám v září Praze!

Odkaz na registraci do projektu naleznete zde.

KONTAKT

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, můžete nás kontaktovat zde:

Pavlína Boháčková (p.bohackova@ambassadors.cz, tel.: +420 731 136 837)