Naše aktivity

 

 

 

 

 

 

Mezi naše aktivity patří organizování fotbalových týmů a klubů, pořádání fotbalových kempů a turnajů. Organizujeme zahraniční stáže, vysíláme fotbalové týmy na hráčská turné nebo trenéry na trenérská turné. Pořádáme školení pro naše vedoucí a trenéry i širokou veřejnost.

Naše vize

Chceme vidět proměněné životy hráčů prostřednictvím fotbalu.

NAŠE CÍLE

Naše týmy fungují podle modelu HOPE ACADEMY. Tento model vznikl poprvé v Jihoafrické republice. Cílem je, aby si hráči kromě fotbalových dovedností, osvojili křesťanské hodnoty, díky kterým budou pro spoluhráče i fanoušky příkladem a najdou zdravý přístup ke sportu. Cíl v našich týmech je stejný, i když se způsob práce s různými věkovými skupinami a v různých týmech a prostředích liší. Týmy podle tohoto modelu fungují v našich pobočkách v USA, Anglii, Španělsku a dalších zemích.
Program v sobě zahrnuje tři základní stavební pilíře:

  1. Football – Fotbal – učíme hrát fotbal a chceme pomáhat hráčům, aby se zdokonalovali a dosahovali co nejlepších výsledků
  2. Faith (Víra) – Naděje – sdílíme s hráči naději, kterou jako křesťané máme, a která nás motivuje držet se morálních hodnot a zásad
  3. Future (Budoucnost) – Život – naším cílem je pomoci hráčům získat hodnoty, které jim pomohou žít život naplno. Mezi tyto hodnoty patří například láska, práce, odpovědnost, respekt. Podle nás má mít sport pozitivní vliv na celý život.

Mezi celosvětově nejrozšířenější programy patří:

  1. Program školení T.R.E.C.
  2. Program fotbalové akademie Hope Academy
  3. Asociace trenérů Ambassadors