Turnaje

“Turnaj byl skvěle zorganizován, panovala přátelská atmosféra a bylo zajímavé se potkat s hráči z jiných zemí. Uvítal bych wifi v hale, ale jinak to bylo super a chci přijet zase.” (Bruno, účastník mezinárodního turnaje)

Fotbalové turnaje organizujeme pro širokou veřejnost, pro děti, mládež i dospělé. Naším cílem je poskytnout možnost strávit čas fotbalem co nejvíce hráčům. Snažíme se turnaje pořádat zadarmo, nebo za nejmenší možné startovné. Turnaje organizujeme sami, nebo spolu s našimi partnery. Organizujeme i mezinárodní turnaje ve spolupráci s ostatními pobočkami Ambassadors.

MEZINÁRODNÍ FUTSALOVÝ TURNAJ V PRAZE

Tyto dvoudenní turnaje pořádáme jednou za dva roky.  Všechny tři dosavadní ročníky v Praze se těšily účasti týmů ze západní i východní Evropy, včetně domácích a vyzyvatelů ze Slovenska. Kromě zápasů mají týmy čas na prohlídku města a  jeden večer věnujeme společnému křesťanskému programu s představením všech týmů.

Další ročník Mezinárodního futsalového turnaje bude ve dnech 16. – 17. 2. 2019.
Podívejte se na více informací.

Fotografie ze všech ročníků najdete na našem Facebooku.

KRAKONOŠOVA KOPAČKA V TRUTNOVĚ

Venkovní turnaj organizuje Církev bratrská Trutnov ve spolupráci s Ambassadors Football Czech Republic.

Vítěze minulých ročníků najdete na stránkách turnaje, fotografie z pátého ročníku jsou na Facebooku a na další ročník se můžete těšit opět v červnu.

TURNAJ DĚTSKÝCH TÝMŮ V PRAZE

Na jaře nebo na podzim pořádáme turnaje týmů Ambassadors nebo přátelská utkání s pozvanými týmy stejných věkových kategorii.

Turnaje na rok 2019 teprve připravujeme.