Base Camp

„Pokud máš touhu se zapojit do služby Bohu fotbalem, máš jedinečnou příležitost! Na Base campu se naučíš nejen jak vést trénink pro děti, ale též i jak si například připravit krátké slovíčko pro děti. Naučíš se i jak být správným příkladem dětem ve fotbale i mimo hřiště!“  (Ondra, účastník Base campu 2018)

Base Camp je určen mladým lidem, kterým se líbí myšlenka sportovní služby, tedy pomáhat sportovcům na základě křesťanských principů a kteří by se jednou rádi zapojili jako vedoucí na našich akcích.

CO JE BASE CAMP?

Base Camp je fotbalový tábor pro teenagery a mladé lidi, kteří se chtějí stát vedoucími sportovní služby. Na Base Camp navazuje Kemp Ambassadors U13, kde se mohou účastníci v případě jejich zájmu zapojit jako pomocní vedoucí. Pokud zvažuješ, že budeš vést fotbalový tým, trénovat děti na táborech nebo organizovat sportovní akce, pak je Base Camp ideální začátek, kde získat potřebné dovednosti.

VĚK

Zúčastnit se mohou všichni chlapci a dívky ve věku 15 – 19 let, kteří patří do některé křesťanské církve.

PROGRAM

Na Base Campu se budeme společně připravovat na vedení tréninků, vedení nejen táborových skupinek a přípravu duchovních programů. Samozřejmě si společně užijeme i spoustu fotbalu.
Jednotlivé body programu:
Praktická příprava na trenéra fotbalu – principy tréninku, příprava tréninkové jednotky, techniky fotbalu, zakončení zkouškou
Příprava na vedení duchovních programů – základy sportovní služby, co je to evangelium, jak připravit duchovní program, jak vést skupinku, jak číst Bibli, jak vnímat Boží hlas.

KONTAKT

Ondřej Mazaný
email: mazany.o@ambassadors.cz
Tel.: +420 774 400 721