Base Camp 2021

“Pokud máš touhu se zapojit do služby Bohu fotbalem, máš jedinečnou příležitost! Na Base campu se naučíš nejen jak vést trénink pro děti, ale též i jak si například připravit krátké slovíčko pro děti. Naučíš se i jak být správným příkladem dětem ve fotbale i mimo hřiště!”  (Ondra, účastník Base campu 2018)

Base camp je pobyt pro mladé křesťany, při kterém mohou získat nové dovednosti, zkušenosti a motivaci od zkušených vedoucích a trenérů z Ambassadors.

Termín: 12. – 16. července 2021

Místo: 

Penzion Chvojkovský mlýn
Podbořánky 31
270 33 Jesenice

Věk účastníků: 15 – 19 let (v jiném věku až po vzájemné domluvě)

Cena: 3300 Kč

Cena zahrnuje ubytování ve zděné chatě s postelí, plnou penzi a kompletní program na místě. V ceně nejsou zahrnuty náklady na cestu na akci a z akce.

Vzhledem k tomu, že se jedná o výcvik do služby, tak budeme rádi, když účastníky podpoří jejich církve/sbory/farnosti, rádi vám pomůžeme s komunikací – máme v tom zkušenosti.

Vedoucí Base Campu: 
Jan Němeček – předseda Ambassadors FC Praha; Honza je dlouholetý pracovník Ambassadors se zkušenostmi se sportovní službou.
Pavel Plchot –  kazatel sboru Církve bratrské Praha 6; Pavel je kazatelem, který má co předat ohledně biblického vyučování a leadershipu.
Tomáš Jeník – hlavní trenér Mužů Ambassadors FC Praha; Tomáš je fotbalovým hráčem a trenérem se zkušenostmi z profesionálních týmů.

Více o Base Campu: 

Akce je určena pro mladé křesťany, kteří mají rádi fotbal, chtějí se dozvědět více o trénování, službě, biblickém vyučování a leadershipu a potkat se se zajímavými vedoucími. Akce se koná v rámci fotbalového kempu Ambassadors, který připravujeme pro 50 hráčů a 12 vedoucích/trenérů. I s těmi se na místě potkáte.
Příjezd na Base Campu je v pondělí 12.7. před večeří a odjezd v pátek 16.7. po obědě. Věříme, že díky tomu, budou moci být všichni na místě celou dobu a nebude jim to zasahovat do jiných letních akcí. Cestu si každý musí zajistit sám. Můžeme ovšem autem vyzvednout účastníky u vlaku či autobusu v okolí po vzájemné domluvě.
Areál Chvojkovského mlýna dobře známe, protože zde pořádáme letní kempy již mnoho let (www.chvojkovskymlyn.cz) a jsme zde spokojeni. Fotbalové hřiště je přímo součástí areálu.
Ve společném čase se chystáme mít duchovní zamyšlení, společné modlitby, rozhovory, a semináře na témata biblického vyučování, leadershipu, hodnot, služby, motivace, a také teorie fotbalu. K tomu přidáme část na hřišti, kde se budou účastníci učit, jak trénovat a vést fotbalovou aktivitu.
Volný čas vyplníme společnými rozhovory, kontaktem s účastníky na místě probíhajícím kempu Ambassadors a jejich vedoucími, ale také třeba koupáním v bazénu, či pobytem v okolní přírodě.

Přihlášení: 
Registrovat můžete sebe (nebo svého syna skrze tento odkaz): 
Registrace
Po vyplnění registrace se vám ozveme s potvrzením a konkrétní domluvou ohledně účasti.

Platba:
Částka: 3300 Kč
Číslo účtu: 43-9851400257/0100 (Komerční banka)
Variabilní symbol: 202199

Platbu hraďte až po potvrzení přihlášky z naší strany.
V případě nemožnosti se Base Campu zúčastnit z důvodu onemocnění či karantény vrátíme účastníkovi plnou částku.

Kontakt:
Hlavní vedoucí – Jan Němeček
E-mail: jnemecek@ambassadors.cz
Tel.: +420 732 147 847