Trenérské turné v USA

 

 

 

 

 

Ambassadors Football USA pořádá letní fotbalové kempy pro děti ve spolupráci s místními sbory, na jejichž půdě se kemp pořádá. Trenérské turné začíná v Clevelandu (Ohio) týdenním školením, po kterém následují 4 týdny trénování na dětských fotbalových táborech po USA. Ubytování je zajištěno v rodinách spolupracujících sborů. Součástí školení jsou i duchovní programy, prostor pro chvály a modlitby a společenství s lidmi z celého světa.
Po rozdělení do týmů spolu cestujete do různých partnerských sborů v Ohiu nebo jiných státech USA. Kempy trvají 5 dní, program začíná v 8 hodin a končí okolo 15:30. Večer pro vás připraví aktivity buď sbor, Ambassadors nebo především vaše hostující rodina. Naše služba přináší povzbuzení i požehnání nejen dětem, jejich rodinám, ale i celým církvím.

Vize kempů
Cíle našich kempů jsou všude po světě stejné:

  • Kvalitní fotbalový trénink i program kempu.
  • Přátelské křesťanské prostředí: Každý trenér má příležitost ukázat lásku Ježíše Krista skrze své jednání a tak positivně ovlivnit životy dětí.
  • Sdílení Evangelia: Součástí kempu jsou i křesťanské programy, skupinky a svědectví, kde je srozumitelně presentováno Evangelium. Věřící trenér má šanci vyzvat své hráče, aby své životy odevzdali Bohu.
  • Fotbal je zábava: Fotbalový kemp by měl být pozitivní zkušeností pro děti, rodiče, trenéry a všechny zapojené!

Termín turné
2. 7. – 5. 8. 2018*

* V tomto termínu se s Vaší účastí počítá a to po celou dobu. Odlet do USA bude tedy o několik dní dříve, abyste se aklimatizovali a seznámili se svou host family (nejpozději 30.6.). Obdobně počítejte s pozdějším návratem do ČR (odlet nejdříve 6.8.).

Cena
Účastnický poplatek 7.000 Kč + zpáteční letenku z Prahy do Clevelandu

Poplatek zahrnuje: ubytování a stravování po celou dobu, dopravu na místě, veškerou další logistiku, trenérskou uniformu, kempové a další materiály a nezbytné trenérské školení, které vás připraví i do budoucna do služby skrze sport.

Jak se přihlásit

  • Vyplnit on-line přihlášku.
  • Zaslat 2 vyplněné dokumenty: Pastor’s Reference Form and Coach’s Reference Form.
  • Budete-li přijati, informujeme Vás spolu s výzvou k úhradě účastnického poplatku.
  • Nevratná záloha 3.000 Kč propadá při zrušení přihlášky po 30.4.2018.
  • Pracovník Ambassadors Vám zašle informační balíček, zodpoví otázky a sdělí další kroky. Například nutnost zajistit si cestovní pojištění (není v ceně).

Kontakt
Aneta Jindrová
email: a.jindrova@ambassadors.cz
Tel.: +420 732 919 776