Příměstský kemp Praha 2

“Dlouho jsem neviděla, aby se k dětem někdo tak fantasticky choval a zaujal je. Syn konec tábora obrečel a to na tábory nerad jezdí.” (Lucie, rodič)

PŘÍMĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KEMP S KŘESŤANSKÝM PROGRAMEM

Denní kemp od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin na pražských Vinohradech.

TERMÍN

13. – 17. srpna 2018

ZÁKLADNÍ INFORMACE K PŘÍMĚSTSKÝM KEMPŮM AMBASSADORS

Kemp je určen pro chlapce a dívky ve věku 8-12 let. Maximální kapacita kempu je 24 dětí. Malé fotbalisty rozdělíme do skupin podle věku, abychom tak dětem umožnili trénovat a soupeřit se svými vrstevníky.  Hraje se na hřišti TJ Sokol Královské Vinohrady, Polská 1, Praha 2 a společné programy, oběd, registrace a vyzvedávání dětí je ve sboru Církve bratrské v Praze 2, Římská 43, Praha 2.
Cílem kempu je naučit děti základním fotbalovým dovednostem jako je vedení míče, střelba, přihrávky apod. zábavnou formou prostřednictvím her.
Doprovodný křesťanský program má děti seznámit s křesťanskými hodnotami skrze Biblické příběhy.
Fotbalový i doprovodný program je vhodný jak pro začátečníky, nebo závodní fotbalisty, stejně tak pro děti z věřících i nevěřících rodin.
Tréninky povedou vyškolení čeští trenéři.

PRŮBĚH DNE A DALŠÍ INFORMACE

Den začíná registrací, promítáním fotografií, než se všichni shromáždí, společným motivačním programem a přípravou k odchodu. Hráči si nechávají svoje věci ve společných prostorech a na trénink přecházejí oblečeni a připraveni na trénink, s sebou si nesou kopačky, svačinu, pití a mikinu. Dopoledne děti trénují ve skupinách, mají svačinu, hrají zábavné fotbalové hry a na oběd se všichni společně přesunou. Dbáme na dodržování hygieny, pitného režimu i odpočinku. Po obědě následuje společný program a diskuse v malých skupinkách. Kemp, programy i kempové knížky jsou tematicky zaměřeny. Bavíme se o příběhu či postavách z Bible, o hodnotě lidského života a charakterových vlastnostech. Odpoledne děti hrají zápasy v rámci svých věkových skupin. Po návratu do budovy probíhá závěrečné vyhodnocení dne a vyhlášení hráče dne, na které se rodiče také mohou přijít podívat.
Poslední táborový den je věnován individuálním soutěžím a turnaji o medaile a ceny. Všichni rodiče jsou srdečně zváni na soutěže i slavnostní vyhlášení výsledků.

CENA

1.800,- Kč / osobu při on-line registraci a platbě zálohy 800,- do 3. 6. 2018.
Zbytek částky je třeba zaplatit do 31. 7. 2018. Pokud je to pro Vás jednodušší, můžete zaplatit rovnou celou částku při registraci.
2.000,- Kč / osobu při on-line registraci a platbě celé částky po 3.6. 2018.
Bez platby zálohy nebereme vaší registraci jako závaznou a můžete být předstiženi jinými zájemci o kemp.
V ceně kempu je zahrnuto využití hřiště, pitný režim, oběd, kempové tričko a materiály. Svačinu či jiné občerstvení si děti musí donést s sebou.
Případný storno poplatek je 800,- Kč při zrušení registrace méně než 14 dní před začátkem kempu. V případě neoznámení neúčasti, nebo zrušení účasti během kempu částku nevracíme!

PŘIHLÁŠKY

Kapacita je již naplněna, na kemp už není možné se přihlásit.

INFORMACE PRO PLATBU

Číslo účtu: 43-9851400257/0100
Variabilní symbol: 201808
Specifický symbol: Datum narození dítěte ve formátu YYYYMMDD (rok+měsíc+den); např. 20091231
Zpráva pro příjemce: Jméno dítěte

Nedodržením předepsaných formátů pro platbu nám jednak zkomplikujete práci, a také můžeme Vaší platbu zaznamenat až mnohem později a pravděpodobně Vás budeme kontaktovat s tím, že jste platbu neprovedli a následně ji budeme muset dohledávat. Z tohoto důvodu, prosíme, dbejte na správné zadání všech náležitostí platby.

KONTAKT

Pokud chcete získat další informace ke kempu, kontaktujte prosím Anetu Jindrová, která ráda zodpoví Vaše dotazy.
Kontaktní osoba  – Aneta Jindrová
email: a.jindrova@ambassadors.cz
Tel.: +420 732 919 776

FOTOGALERIE

Více fotografií z příměstského kempu 2017 naleznete na našem Facebooku.