Příměstský kemp Praha 2

TERMÍN PŘÍMĚSTSKÉHO KEMPU V PRAZE 2 BUDE ZNÁM AŽ NA ZAČÁTKU DUBNA.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

 

 

 

 

 

VŠECHNY FOTOGRAFIE Z KEMPU 2018 JSOU NA NAŠEM FACEBOOKU.

Místo DVD jsme je zveřejnili na Facebuku, odkud si můžete kdykoliv kteroukoliv stáhnout.

PŘÍMĚSTSKÝ FOTBALOVÝ KEMP S KŘESŤANSKÝM PROGRAMEM

Denní kemp od pondělí do pátku od 8:30 do 16:00 hodin na pražských Vinohradech.

ZÁKLADNÍ INFORMACE K PŘÍMĚSTSKÝM KEMPŮM AMBASSADORS

Kemp je určen pro chlapce a dívky ve věku 8-12 let. Maximální kapacita kempu je 24 dětí. Malé fotbalisty rozdělíme do skupin podle věku, abychom tak dětem umožnili trénovat a soupeřit se svými vrstevníky.  Hraje se na hřišti TJ Sokol Královské Vinohrady, Polská 1, Praha 2 a společné programy, oběd, registrace a vyzvedávání dětí je ve sboru Církve bratrské v Praze 2, Římská 43, Praha 2.
Cílem kempu je naučit děti základním fotbalovým dovednostem jako je vedení míče, střelba, přihrávky apod. zábavnou formou prostřednictvím her.
Doprovodný křesťanský program má děti seznámit s křesťanskými hodnotami skrze Biblické příběhy.
Fotbalový i doprovodný program je vhodný jak pro začátečníky, nebo závodní fotbalisty, stejně tak pro děti z věřících i nevěřících rodin.
Tréninky povedou vyškolení čeští trenéři.

PRŮBĚH DNE A DALŠÍ INFORMACE

Den začíná registrací, promítáním fotografií, než se všichni shromáždí, společným motivačním programem a přípravou k odchodu. Hráči si nechávají svoje věci ve společných prostorech a na trénink přecházejí oblečeni a připraveni na trénink, s sebou si nesou kopačky, svačinu, pití a mikinu. Dopoledne děti trénují ve skupinách, mají svačinu, hrají zábavné fotbalové hry a na oběd se všichni společně přesunou. Dbáme na dodržování hygieny, pitného režimu i odpočinku. Po obědě následuje společný program a diskuse v malých skupinkách. Kemp, programy i kempové knížky jsou tematicky zaměřeny. Bavíme se o příběhu či postavách z Bible, o hodnotě lidského života a charakterových vlastnostech. Odpoledne děti hrají zápasy v rámci svých věkových skupin. Po návratu do budovy probíhá závěrečné vyhodnocení dne a vyhlášení hráče dne, na které se rodiče také mohou přijít podívat.
Poslední táborový den je věnován individuálním soutěžím a turnaji o medaile a ceny. Všichni rodiče jsou srdečně zváni na soutěže i slavnostní vyhlášení výsledků.

CENA

Cena v roce 2018 byla 1800,- a  zahrnovala využití hřiště, pitný režim, oběd, kempové tričko a materiály.

KONTAKT

Pokud chcete získat další informace ke kempu, kontaktujte prosím Anetu Jindrová, která ráda zodpoví Vaše dotazy.
Kontaktní osoba  – Aneta Jindrová
email: a.jindrova@ambassadors.cz
Tel.: +420 732 919 776

FOTOGALERIE

Více fotografií z příměstského kempu 2017 naleznete na našem Facebooku.