Kemp Ambassadors U15

“Chceme především moc poděkovat. Kluci se již podruhé na kempu cítili víc než dobře. Vnímáme, že je kemp pro kluky důležitý i duchovně. Díky Vám všem.” (Jana, rodič)

 

 

 

 

 

VŠECHNY FOTOGRAFIE Z LETOŠNÍCH KEMPŮ JSOU NA NAŠEM FACEBOOKU.

Místo DVD jsme je zveřejnili na Facebuku, odkud si můžete kdykoliv kteroukoliv stáhnout.

FOTBALOVÝ KEMP S KŘESŤANSKÝM PROGRAMEM

Pobyt je 6-ti denní od neděle (příjezd před večeří) do soboty (odjezd po obědě).

MÍSTO

Penzion Chvojkovský mlýn – www.chvojkovskymlyn.cz
Adresa:
Penzion Chvojkovský mlýn
Podbořánky 31
270 33 Jesenice
Mapa s přesným místem areálu. (Některé vyhledávače nenajdou místo správně, ale v nedaleké vesnici.)

ZÁKLADNÍ INFORMACE K POBYTOVÝM KEMPŮM AMBASSADORS

Pobyt je 6-ti denní od neděle (příjezd odpoledne) do soboty (odjezd po obědě). Kapacita tábora je určena ubytovací kapacitou místa konání tábora a věková hranice je 11-15 let. Děti jsou na kempu rozděleny do skupin podle věku, to nám umožňuje pokrýt poměrně veliké věkové spektrum a zároveň umožnit dětem, aby na kempu trénovaly a soupeřily se svými vrstevníky.

PRŮBĚH DNE

Den začíná ranní hygienou a snídaní, poté se odebereme na hřiště na dopolední trénink. Po rozcvičce jsou děti rozděleny do skupin dle věku. Skupiny absolvují jednotlivá tréninková stanoviště, při kterých se děti zdokonalují ve fotbalových dovednostech, na konci tréninku hrajeme s dětmi zábavné hry. Dbáme na to, aby si děti během tréninku mohly odpočinout a měly dostatečný přísun tekutin, proto je mezi jednotlivými stanovišti přestávka. Po obědě mají děti volno, aby si v náročném dni odpočinuly. Tento čas také mohou využít ke hraní stolních her, ke čtení apod. Následují scénky se zamyšlením a povídání trenérů, kteří hovoří o svém životě a zkušenostech, které mohou předat. Po odpolední svačině hrajeme celotýdenní turnaj, pro který jsou děti rozděleny do týmů. Po večeři následuje večerní program. Zde hrajeme společně hry a máme program z Bible. Probíráme křesťanský pohled na život na základě biblických příběhů. Také probíhá vyhodnocení celého dne a odměnění nejlepších hráčů. Pokračujeme skupinkami po týmech, zde je prostor pro otázky a vyplnění připravené knížky, kterou si děti odvezou domů. Po druhé večeři už mají děti večerku, která je odstupňovaná podle věku. Po celou dobu kempu se dětem věnují vedoucí – nejen v době organizovaného programu, ale i v době volna. Snažíme se být dětem dobrým příkladem na hřišti i ve všech ostatních činnostech, které na kempu děláme.

DOPRAVA

Doprava je individuální, každý rodič přiváží a odváží dítě na a z kempu samostatně, ale nabízíme i možnost společné dopravy objednaným autobusem z Prahy přímo na místo a stejně tak na cestu zpět.

CENA

V roce 2018 byla cena 4500,- a zahrnovala ubytování a stravu 5x denně, fotbalové tréninky a zápasy, kompletní kempový program, kempové tričko, DVD s fotkami z kempu a mnoho dalšího. Při včasné domluvě je možné poskytnout podle našich aktuálních možností hráčům ze sociálně slabších rodin sociální stipendium.

KONTAKT

Pokud chcete získat další informace ke kempu, nebo máte dotazy, kontaktujte, prosím, hlavního vedoucího kempu. Rád Vás uslyší, nebo Vám odpoví na Váš email.

Hlavní vedoucí kempu – Jan Němeček
E-mail: jnemecek@ambassadors.cz
Tel.: +420 732 147 847

Fotogalerie z roku 2017