Kemp Ambassadors U15

“Chceme především moc poděkovat. Kluci se již podruhé na kempu cítili víc než dobře. Vnímáme, že je kemp pro kluky důležitý i duchovně. Díky Vám všem.” (Jana, rodič)

FOTBALOVÝ KEMP S KŘESŤANSKÝM PROGRAMEM

 

TERMÍN

15. – 21. 7. 2018

Pobyt je 6-ti denní od neděle (příjezd před večeří) do soboty (odjezd po obědě).

VĚK ÚČASTNÍKŮ

11 – 15 let

Vzhledem k tomu, že je o kemp veliký zájem, tak v tomto roce poprvé pořádáme dva turnusy kempu podle věku. Pokud chcete na kemp přihlásit mladší dítě, tak přejděte na stránku Kempu Ambassadors U11. Díky rozdělení věkových skupin také máme možnost nabídnout účast i 15-ti letým.
Rozhodující pro přijetí je věk ke dni 15. 7. 2018, žádné vyjímky pro starší hráče ovšem už udělat nemůžeme.
Naopak spodní věková hranice je společná pro obě věkové skupiny, 11-ti letí tedy mohou jet na kemp dle svého výběru s ohledem na fyzickou zdatnost, kamarády/sourozence a termín.

Na kemp jsou zvaní všichni registrovaní hráči i fotbalový nadšenci bez ohledu na to, zda patří do některé křesťanské církve, i bez ohledu na to do jaké. Náš program je léty vyzkoušený a dětem předáváme biblické hodnoty a představujeme jim dobrou zvěst o Ježíši Kristu způsobem, který je k nim citlivý a respektuje, že jsou z výrazně rozdílných prostředí.

MÍSTO

Penzion Chvojkovský mlýn – www.chvojkovskymlyn.cz
Adresa:
Penzion Chvojkovský mlýn
Podbořánky 31
270 33 Jesenice
Mapa s přesným místem areálu. (Některé vyhledávače nenajdou místo správně, ale v nedaleké vesnici.)

Toto místo jsme pro kemp vybrali poprvé v roce 2015, protože se v něm spojuje rozumné ubytování, dobré hřiště na fotbal a další vybavení areálu – velký bazén, ping pong, víceúčelové hřiště a další. V minulých letech se nám toto místo pro kemp osvědčilo, proto se tam vracíme i v tomto roce.
Areál Chvojkovský mlýn se nachází na samotě u málo frekventované silnice. Celý areál je veliký a je ohraničen plotem, obklopuje ho příroda (lesy, louky) se spoustou cest. Ubytováni budeme v hlavní budově a v chatkách. Stravování je zajištěno přímo na místě vlastní kuchyní. Fotbalové hřiště je přímo součástí areálu, takže s docházkou na dopolední tréninky a odpolední zápasy není žádný problém. Výhodou je také dostupné hřiště s umělou trávou v nedaleké Žihli, které můžeme využívat v případě podmáčeného hřiště v areálu.
K dispozici budeme mít společenskou místnost, kde se budeme scházet ke společným programům. Přímo v areálu je i malý kiosek, kde si děti mohou koupit něco drobného na zub. Není ale třeba vybavovat děti vysokým kapesným, strava je zajištěna 5x denně, včetně odpolední svačiny a druhé večeře.

Kapacita kempu je omezena na 48 hráčů.

Fotografie z místa kempu naleznete zde.

DOPRAVA

Doprava je individuální, každý rodič přiváží a odváží dítě na a z kempu samostatně.
Nabízíme však možnost společné dopravy objednaným autobusem z Prahy, Hlavního nádraží přímo na místo a stejně tak na cestu zpět. Cena za obě cesty je 500 Kč. Pokud dítě pojede autobusem pouze jednu cestu, je cena 300 Kč. Pokud máte o společnou dopravu zájem, uveďte to v přihlašovacím formuláři.

Pokud váháte, jak dítě na kemp poslat, tak budeme rádi, pokud upřednostníte společnou dopravu, protože čím více dětí jí využije, tím méně jí budeme muset finančně dotovat.

Platba za dopravu se provádí předem spolu s platbou za kemp.

CENA

4500 Kč za účast na kempu  Proč není cena nižší?

Při registraci se platí záloha 1000 Kč. Zbytek částky je třeba zaplatit do 31. 5. 2018. Pokud je to pro Vás jednodušší, můžete zaplatit rovnou celou částku při registraci. Bez zaplacené zálohy nemůžeme brát Vaši registraci na kemp jako závaznou a můžete být předstiženi dalšími zájemci o kemp, kteří zálohu s přihláškou uhradí.

Cena zahrnuje ubytování a stravu 5x denně s pitným režimem, fotbalové tréninky a zápasy, kompletní kempový program, kempové tričko, DVD s fotkami z kempu a mnoho dalšího.

Případný storno poplatek je 1000 Kč.

Pokud by cena byla jediný problém neúčasti, poskytujeme podle našich aktuálních možností hráčům ze sociálně slabších rodin sociální stipendium. Je možné o něj zažádat na uvedených kontaktech.

PRŮBĚH DNE A DALŠÍ INFORMACE

Den začíná ranní hygienou a snídaní, poté se odebereme na hřiště na dopolední trénink. Po rozcvičce jsou děti rozděleny do skupin dle věku. Skupiny absolvují jednotlivá tréninková stanoviště, při kterých se děti zdokonalují ve fotbalových dovednostech, na konci tréninku hrajeme s dětmi zábavné hry. Dbáme na to, aby si děti během tréninku mohly odpočinout a měly dostatečný přísun tekutin, proto je mezi jednotlivými stanovišti přestávka. Po obědě mají děti volno, aby si v náročném dni odpočinuly. Tento čas také mohou využít ke hraní stolních her, ke čtení apod. Následují scénky se zamyšlením a povídání trenérů, kteří hovoří o svém životě a zkušenostech, které mohou předat. Po odpolední svačině hrajeme celotýdenní turnaj, pro který jsou děti rozděleny do týmů. Po večeři následuje večerní program. Zde hrajeme společně hry a máme program z Bible. Probíráme křesťanský pohled na život na základě biblických příběhů. Také probíhá vyhodnocení celého dne a odměnění nejlepších hráčů. Pokračujeme skupinkami po týmech, zde je prostor pro otázky a vyplnění připravené knížky, kterou si děti odvezou domů. Po druhé večeři už mají děti večerku, která je odstupňovaná podle věku. V den příjezdu a odjezdu máme pro děti připravené fotbalové soutěže o ceny. Ve středu je na kempu volnější den, který trávíme v závislosti na počasí koupáním, lehčími hrami, a také fotbalgolfem, který pro děti připravujeme v okolní přírodě.

Na kemp si účastníci nesmějí brát mobilní telefony a další elektroniku. Účastníci budou mít možnost volat domů přes telefon vedoucích.

Po celou dobu kempu se dětem věnují vedoucí – nejen v době organizovaného programu, ale i v době volna. Snažíme se být dětem dobrým příkladem na hřišti i ve všech ostatních činnostech, které na kempu děláme.

Fotografie z Kempu Ambassadors 2017 najdete na našem Facebooku.

PŘIHLÁŠENÍ

Své dítě můžete na kemp přihlásit zde:

 

 

Bez platby zálohy nebereme vaší registraci jako závaznou a můžete být předstiženi jinými zájemci o kemp.

INFORMACE PRO PLATBU

Číslo účtu: 43-9851400257/0100
Variabilní symbol: 201801
Specifický symbol: Datum narození dítěte ve formátu YYYYMMDD (rok+měsíc+den); např. 20051231
Zpráva pro příjemce: Jméno dítěte

Nedodržením předepsaných formátů pro platbu nám jednak zkomplikujete práci, a také můžeme Vaší platbu zaznamenat až mnohem později a pravděpodobně Vás budeme kontaktovat s tím, že jste platbu neprovedli a následně ji budeme muset dohledávat. Z tohoto důvodu, prosíme, dbejte na správné zadání všech náležitostí platby.

KONTAKT

Pokud chcete získat další informace ke kempu, nebo máte dotazy, kontaktujte, prosím, hlavního vedoucího kempu. Rád Vás uslyší, nebo Vám odpoví na Váš email.

Hlavní vedoucí kempu – Jan Němeček
E-mail: jnemecek@ambassadors.cz
Tel.: +420 732 147 847

Fotogalerie