Fandíte nám?

Hledáme fanoušky, kteří podpoří náš fotbalový klub! 

Fandíš nám? Níže najdeš možnosti jak nás podpořit!

O klubu

Již od počátků působení křesťanské fotbalové organizace Ambassadors Football v České republice jsme měli touhu vstoupit s vlastním klubem do oficiálních soutěží pořádaných Českou fotbalovou asociací. Trvalo nám přes 20 let, než nám legislativa asociace, finance, zázemí a další okolnosti umožnili oficiálně registrovat klub, zaregistrovat hráče a přihlásit se do soutěže. V sobotu 10.9.2016 jsme poprvé nastoupili k historicky prvnímu soutěžnímu utkání jako první křesťanský fotbalový klub v ČR. Klub Ambassadors FC Praha je zřízen naší organizací Ambassadors Football Czech Republic, z.s

Vize klubu

Fotbalový klub, jehož hodnoty jsou určené vírou v Ježíše Krista; klub, který mění fotbalovou kulturu v ČR; společenství, kde jsou proměňovány životy.

Proč podpořit náš fotbalový klub?

Naším cílem je sloužit hráčům. Chceme, aby naši hráči rostli jako fotbalisté i jako lidé, rozvíjeli své dovednosti, charakter i svého ducha. Všechny náklady na provoz nemůžou nést hráči a tak potřebujeme pomoc s financováním. Každý dar tak podporuje naše hráče v tomto společném úsilí a pomáhá nám pokračovat a rozvíjet naši činnost.

Přispět na klub bankovním převodem

Přispět lze zadáním bankovního příkazu ve prospěch našeho klubu.

Údaje pro platbu jsou:
Číslo bankovního účtu u Komerční banky: 115–2442840217/0100
Variabilní symbol: 400

Přispět na klub platbou kartou online

Přispět na klub můžete i jednoduše platební kartou online přes bránu PayPal. Není potřeba mít vlastní účet u PayPal! Přispět můžete buď jednorázově částkou 500,- Kč, nebo přispívat pravidelně měsíčně částkou 100,- Kč.